Kaklo srities atjauninimas

Kaklo oda yra plonesnė ir jautresnė. Ji turi mažesnį riebalinį poodinį audinį, todėl vykstant senėjimo procesams greičiau išsausėja, suglemba ir išryškėja raukšlės. Pokyčiai šioje srityje pastebimi labiau ir dėl to, kad kaklo odos priežiūrai skiriame kur kas mažiau dėmesio nei veidui.

Pasirinkus tinkamas kasdieninės priežiūros priemones ir jas pradėjus naudoti laiku, gražią kaklo odą galima išsaugoti ilgiau. Kai susiformuoja raukšlės, pastebimi odos spalvos pokyčiai ar suglebimas, reikalingos profesionalios procedūros, kurios padeda veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į gilesnį odos sluoksnį (dermą) ir suaktyvinti elastino bei kolageno gamybą.

Mezoterapija – viena iš efektyviausių procedūrų kaklui, kurios pagalba be chirurginės intervencijos galima atkurti jaunatvišką kaklo odos išvaizdą.  Po procedūros oda įgauna stangrumo ir skaistumo, sumažėja raukšlelių kiekis bei gylis, odos reljefas ir spalva tampa lygesnė.

Procedūros eiga

Visos rejuvenizacijos procedūros (mezoterapija, biorevitalizacija, PRP) unikalios tuo, kad jų metu naudojamų veikliųjų medžiagų kokteilis kiekvienam pacientui sudaromas individuliai. Veikliosios medžiagos parenkamos atsižvelgiant į tokius faktorius kaip paciento amžius, odos tipas, jos būklė, problemos, kurias norime išspręsti. Todėl prieš visas šias procedūras atliekamas tikslus odos įvertinimas.

Mezoterapija gali būti taikoma ne tik kaklo zonoje, bet ir veido, dekoltė bei plaštakų srityje. Prieš procedūrą kaklo zona kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Tuomet joje pažymimos tikslios injekcijų vietos, į kurias itin plona adata, mažomis dozėmis suleidžiamas individualiai pacientui sudarytas veikliųjų medžiagų kokteilis. Jei pacientas jaučia diskomfortą, injekcijų vietos gali būti nuskausminamos, patepant jas anestetiniu tepalu. Atlikus procedūrą koreguojama zona dar kartą dezinfekuojama ir nuraminama.

Po procedūros

Po procedūros injekcijų vietoje gali būti pastebimas nežymus patinimas ar paraudimas, smulkios mėlynės. Patinimas ir paraudimas įprastai išnyksta 24 – 48 valandų bėgyje, mėlynės po 4 – 10 dienų.

Rekomendacija

Teigiamas pokytis matomas jau po pirmos procedūros. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti visą 8 – 15 seansų kursą, suplanuojant po vieną procedūrą kas savaitę.

Trukmė

45 – 60 min.

Kaina

49 – 229 €

Optimalus procedūrų skaičius

10