Procedūros

Senėjimo procesai mūsų organizme prasideda nuo 25 metų. Pirmuosius pokyčius pastebime 30 metų, o akivaizdžius – būdami 40 – 45. Visų pirma kinta odos tekstūra, spalva, reljefas, vėliau išryškėja raukšlelės, veido kontūrai tampa blankesni, pasikeičia ovalas.
Raukšles galima būtų suskirstyti į dvi grupes: amžiaus ir mimikos. Amžiaus raukšlės išryškėja su metais, mažėjant natūraliai mūsų organizme gaminamo kolageno kiekiui. Tai pagrindinis baltymas, kuris atsakingas už odos stangrumą ir tinkamą drėkinimo sistemą.
Lūpų korekcija reikalinga tuomet, kai norime pakoreguoti įgimtus arba gyvenimo eigoje atsiradusius trūkumus, tokius kaip asimetrija, blankus kontūras, apimties sumažėjimas, išryškėjusios raukšlelės aplink lūpas ar jų kampučiuose.
Dauguma mano, kad senėjimo procesus išduoda raukšlės ir skuba koreguoti būtent jas. Neretai smulkios raukšlelės veidui suteikia gyvumo ir charizmos, o senėjimo procesus išryškina pasikeitusi veido spalva, odos sausumas, prarastas stangrumas ir putlumas.
Kaklo oda yra plonesnė ir jautresnė. Ji turi mažesnį riebalinį poodinį audinį, todėl vykstant senėjimo procesams greičiau išsausėja, suglemba ir išryškėja raukšlės. Pokyčiai šioje srityje pastebimi labiau ir dėl to, kad kaklo odos priežiūrai skiriame kur kas mažiau dėmesio nei veidui.
Net ir jauname amžiuje, kai veido oda vis dar skaisti ir stangri, plaštakos gali atrodyti tarsi brandaus žmogaus. Plaštakų, kaip ir kaklo oda, turi mažesnį riebalinį poodinį audinį, yra plonesnė ir jautresnė, todėl estetinį vaizdą gali prarasti ne tik dėl organizme vykstančių senėjimo procesų.
Rūgštinis pilingas – tai cheminis odos šveitimas, skirtas pagerinti jos būklę ir estetinį vaizdą. Po procedūros, kuri atliekama veido, kaklo, dekoltė ar rankų srityje, sumažėja raukšlių bei randelių kiekis ir gylis, bėrimų, suvienodėja spalva, oda įgauna sveika ir jaunatvišką išvaizdą.
Plaukų slinkimas – problema, kuri aktuali tiek moterims, tiek vyrams. Plaukų slinkimas gali būti susijęs su daugybe faktorių. 70 procentų vyrų pradeda plikti įsibėgėjus senėjimo procesams organizme. Tai nulemta genetiškai.