Plaštakų srities atjauninimas

Net ir jauname amžiuje, kai veido oda vis dar skaisti ir stangri, plaštakos gali atrodyti tarsi brandaus žmogaus. Plaštakų, kaip ir kaklo oda, turi mažesnį riebalinį poodinį audinį, yra plonesnė ir jautresnė, todėl estetinį vaizdą gali prarasti ne tik dėl organizme vykstančių senėjimo procesų, bet ir veikiama kitų faktorių: nuolatinio sąlyčio su cheminiais produktais, šalčio, karščio, ultravioletinių spindulių.

Jaunesniame amžiuje pažeista plaštakų oda greičiau išsausėja, skeldėja, atsiranda spalvos pokyčiai. Vyresniame amžiuje, vykstant natūraliam senėjimo procesui, oda suglemba, išryškėja raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Mezoterapija – vienas iš efektyviausių būdų padedančių spręsti visas šias problemas. Mezoterapija taip pat rekomenduojama ir kaip prevencinė priemonė, kurios dėka ilgiau išsaugoma sveika ir graži plaštakų oda.

Procedūros eiga

Visos rejuvenizacijos procedūros (mezoterapija, biorevitalizacija, PRP) unikalios tuo, kad jų metu naudojamų veikliųjų medžiagų kokteilis kiekvienam pacientui sudaromas individuliai. Veikliosios medžiagos parenkamos atsižvelgiant į tokius faktorius kaip paciento amžius, odos tipas, jos būklė, problemos, kurias norime išspręsti. Todėl prieš visas šias procedūras atliekamas tikslus odos įvertinimas.

Mezoterapija gali būti taikoma ne tik plaštakų zonoje, bet ir veido, dekoltė bei kaklo srityje. Prieš procedūrą plaštakų zona kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Tuomet joje pažymimos tikslios injekcijų vietos, į kurias itin plona adata, mažomis dozėmis suleidžiamas individualiai pacientui sudarytas veikliųjų medžiagų kokteilis. Jei pacientas jaučia diskomfortą, injekcijų vietos gali būti nuskausminamos, patepant jas anestetiniu tepalu. Atlikus procedūrą koreguojama zona dar kartą dezinfekuojama ir nuraminama.

Po procedūros

Po procedūros injekcijų vietoje gali būti pastebimas nežymus patinimas ar paraudimas, smulkios mėlynės. Patinimas ir paraudimas įprastai išnyksta 24 – 48 valandų bėgyje, mėlynės po 4 – 10 dienų.

Rekomendacija

Teigiamas pokytis matomas jau po pirmos procedūros. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti visą 5-8 seansų kursą, suplanuojant po vieną procedūrą kas savaitę.

Trukmė

30 min.

Kaina

49 – 69 €

Optimalus procedūrų skaičius

6