Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas – tai cheminis odos šveitimas, skirtas pagerinti jos būklę ir estetinį vaizdą. Po procedūros, kuri atliekama veido, kaklo, dekoltė ar rankų srityje, sumažėja raukšlių bei randelių kiekis ir gylis, bėrimų, suvienodėja spalva, oda įgauna sveika ir jaunatvišką išvaizdą. Ši procedūra gali būti atliekama net ir paaugliams, parenkant vieną iš trijų tinkamiausių šveitimo būdų: paviršinį, vidutinio gylio ar giluminį.

Paviršinis valymas. Šis valymas rekomenduojamas pacientams, kurių odos būklė pakankamai gera, siekiant suvienodinti jos spalvą, suteikti gyvybingumo, skaistumo.

Vidutinio gylio valymas. Stipresnis pilingas, kurio metu paveikiami gilesni odos sluoksniai (epidermis ir derma), rekomenduojamas pacientams, norintiems sumažinti pigmentinių dėmių, strazdanų kiekį, panaikinti smulkias raukšleles, suteikti odai jaunatviškumo.

Giluminis valymas. Tai pats intensyviausias valymas, kuris rekomenduojamas pacientams, turintiems problematišką odą: randelius, raukšles, ryškias pigmentines dėmes.

Procedūros eiga

 Tam, kad procedūra būtų saugi ir efektyvi, svarbu teisingai įvertinti odos būklę ir parinkti reikiamą rūgštį ar jų kelių derinį. Procedūra prasideda nuo kruopštaus odos nuvalymo. Švari oda padengiama individualiai pacientui paruošta rūgštinio pilingo kauke. Įvykus pageidaujamai reakcijai, pilingas švelniai nuvalomas. Procedūra užbaigiama, uždedant maitinamąją ir raminamąją kaukę.

Po procedūros

Po procedūros toje zonoje, kurioje buvo atliktas šveitimas, gali būti pastebimas nežymus paraudimas ar patinimas. Po kelių dienų, oda gali pradėti šerpetoti ir luptis, atsirasti pavienės smulkios pūslelės.  Šie procesai yra natūralūs ir įprastai išnyksta 7 – 10 dienų eigoje.

Rekomendacija

Šią procedūrą rekomenduojama atlikti reguliariai.  Jos dažnumas priklauso nuo paciento odos tipo, būklės, amžiaus.

Trukmė

30 – 60 min.

Kaina

29 – 89 €

Optimalus procedūrų skaičius

1