Veido atjauninimas

Dauguma mano, kad senėjimo procesus išduoda raukšlės ir skuba koreguoti būtent jas. Neretai smulkios raukšlelės veidui suteikia gyvumo ir charizmos, o senėjimo procesus išryškina pasikeitusi veido spalva, odos sausumas, prarastas stangrumas ir putlumas.

Rejuvenizacijos procedūros (mezoterapija, biorevitalizacija, PRP) ypatingos tuo, kad jų metu kompleksiškai sprendžiamos visos jaunatvišką išvaizdą praradusios odos problemos, įskaitant ir raukšles. Atliekant šias procedūras, veikliosios medžiagos pasiekia gilesnį odos sluoksnį (dermą), į kurį net ir geriausios kosmetinės priemonės prasiskverbti negali. Preparatas patekęs į 0,5 – 1,0 mm gylį, praturtina odą trūkstamais komponentais ir suaktyvina joje elastino bei kolageno gamybą. Šių procedūrų efektyvumą lemia ir tas faktas, kad veikliųjų medžiagų kokteilis kiekvienam pacientui sudaromas individuliai, atsižvelgiant į tokius faktorius kaip amžius, odos tipas, jos būklė, problemos, kurias norime išspręsti.

Kadangi rejuvenizacijos procedūros savo veikimo principu yra panašios, pačiam pacientui pakankamai sudėtinga nuspręsti, kuri procedūra būtų tinkamiausia. Tai turėtų padaryti specialistas.

Planuojant veido atjauninimą, atliekamas detalus odos būklės įvertinimas, kuris leidžia specialistui parinkti efektyviausią procedūrą, jos intensyvumą ir reikalingas veikliąsias medžiagas.

Biorevitalizacija ir mezoterapija

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama, kai pastebimi ryškesni su odos senėjimu susiję procesai: prarastas stangrumas, sausumas, pasikeitęs reljefas, susiformavusios nuolatinės raukšlelės. Mezoterapija dažniau rekomenduojama pavargusiai odai, kai norime atkurti jos skaistumą, spalvą, drėgmės balansą.

Procedūrų eiga

Prieš abi procedūras veido zona kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Tuomet joje pažymimos tikslios injekcijų vietos, į kurias itin plona adata, mažomis dozėmis suleidžiamas individualiai pacientui sudarytas veikliųjų medžiagų kokteilis. Jei pacientas jaučia diskomfortą, injekcijų vietos gali būti nuskausminamos, patepant jas anestetiniu tepalu. Atlikus procedūrą, koreguojama zona dar kartą dezinfekuojama ir nuraminama.

Po procedūros

Po procedūros injekcijų vietoje gali būti pastebimas nežymus patinimas ar paraudimas, smulkios mėlynės. Patinimas ir paraudimas įprastai išnyksta 24 – 48 valandų bėgyje, mėlynės po 4 – 10 dienų.

Rekomendacija

Teigiamas pokytis matomas jau po pirmos procedūros. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti visą parinktos procedūros kursą: biorevitalizacija 3 – 6 seansai, suplanuojant po vieną procedūrą kas 3 – 4 savaites, mezoterapija 10 – 12 seansų, suplanuojant po vieną procedūrą kas savaitę.

PRP (Platelet rich plasma)

PRP – unikali, audinių regeneraciją spartinanti technologija, kuri pagrįsta tik mūsų pačių vidinių kūno resursų panaudojimu. Kosmetologijoje PRP procedūra atliekama siekiant sumažinti raukšlių gylį bei kiekį, suteikti odai skaistumo, lygumo ir stangrumo. PRP procedūra rekomenduojama ne tik kaip itin efektyvi profilaktinė priemonė, padedanti atitolinti senėjimo požymius, bet ir gydymo tikslais, norint sumažinti ar panaikinti po odos ligų likusius randelius, spalvos pokyčius.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą veido zona kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Tuomet joje pažymimos tikslios injekcijų vietos. Procedūros metu iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris frakcionuojamas (atskiriamas) specialioje centrifugoje. Proceso metu išgauta trombocitais gausi frakcija, itin plona adata ir mažomis dozėmis koreguojamoje zonoje injekuojama atgal pacientui. Jei pacientas jaučia diskomfortą, injekcijų vietos gali būti nuskausminamos, patepant jas anestetiniu tepalu. Atlikus procedūrą, koreguojama zona dar kartą dezinfekuojama ir nuraminama.

Po procedūros

Po procedūros injekcijų vietoje gali būti pastebimas nežymus patinimas ar paraudimas, smulkios mėlynės. Patinimas ir paraudimas įprastai išnyksta 24 valandų bėgyje, mėlynės po 4 – 10 dienų.

Rekomendacija

Akivaizdus pokytis matomas jau po pirmos procedūros. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti 3 – 6 seansų kursą, suplanuojant po vieną procedūrą kas 3 – 4 savaites.

Trukmė

60 min.

Kaina

190 – 360 €

Optimalus procedūrų skaičius

3